mdi-map-marker صفحه اصلی mdi-chevron-double-left اخبار mdi-chevron-double-left گلزار شهدا زرادخانه‌های ایران هستند بازگشت

گلزار شهدا زرادخانه‌های ایران هستند

دکتر جلیلی گفت: ان شاءالله با یک مقاومت همه‌جانبه و همراه با پیشرفت، الگوی دفاع مقدس را در همه عرصه‌ها تکثیر کنیم و در هر عرصه‌ای که دشمن فشار آورد، پیشرفت‌ها و پیروزی‌های ما در آن عرصه بیشتر بوده مانند بحث هسته‌ای که دشمن در این عرصه به ما فشار آورد اما جزو 10 کشور برتر هسته‌ای شدیم و این اتفاق باید در عرصه تولید، صنعت و کشاورزی اتفاق بیفتد.
مدت زمان تقریبی مطالعه:1 دقیقه و 39 ثانیه
mdi-calendar17 خرداد 1392 - 13:34
mdi-eye 1K
mdi-comment 1
mdi-text-subjectمطالب

به گزارش سایت حیات طیبه، به نقل از تسنیم، دکتر جلیلی در سفرپنجشنبه خود به استان اصفهان با حضور در گلزار شهدای شهرستان نجف‌آباد و قرائت فاتحه بر مزار این شهیدان، طی سخنانی در جمع مردم این شهرستان، با اشاره به مذاکرات بین دولت‌ها، گفت: آن چیزی که در مذاکره تعیین کننده است اقتدار هرکدام از طرفین است و جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه شهدا می‌تواند در مقابل 6 قدرت جهانی مقاومت و ایستادگی کند.

وی گلزار شهدا را زرادخانه جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: قدرت ما مرهون این شهداست و فرزندان آنان که کماکان بر مقاومت تاکید دارند و امروز در گفت‌وگوها فقط از حقوق خود دفاع نمی‌کنیم بلکه از حقوق همه کشورهای مستقل دفاع کرده‌ایم.

این کاندیدای انتخابات تصریح کرد: در بستر اسلام ناب بود که جوانان ما توانستند چنین استعداد و ظرفیتی را بروز دهند و هنر دولت‌ها این باشد که چنین ظرفیت‌هایی را در عرصه‌های مختلف تولید از جمله کشاورزی و صنعت به کار بگیرد که اگر بتوانیم براساس اسلام ناب و باور به مردم ظرفیت‌ها را در این بسترها آزاد کنیم؛ پیروزی‌های بزرگی را به دست خواهیم آورد.

جلیلی در ادامه اظهار داشت: وارد مرحله جدید تمدن‌سازی اسلامی شده‌ایم و جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک الگو برای بیداری اسلامی نه تنها برای مقاومت، بلکه الگویی برای پیشرفت هم هست.

وی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی برای پیشرفت نداریم، گفت: خداوند سرمایه‌های زیادی را چه به لحاظ مادی و چه به لحاظ معنوی در اختیار ما قرار داده که می‌توانیم به نحو احسن از آن استفاده کنیم به شرطی که یک عدالت ساختاری ایجاد کنیم.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: ان شاءالله با یک مقاومت همه‌جانبه و همراه با پیشرفت، الگوی دفاع مقدس را در همه عرصه‌ها تکثیر کنیم و در هر عرصه‌ای که دشمن فشار آورد، پیشرفت‌ها و پیروزی‌های ما در آن عرصه بیشتر بوده مانند بحث هسته‌ای که دشمن در این عرصه به ما فشار آورد اما جزو 10 کشور برتر هسته‌ای شدیم و این اتفاق باید در عرصه تولید، صنعت و کشاورزی اتفاق بیفتد.

پایان
mdi-bookmarkدسته‌بندی: اخبار
لینک کوتاهmdi-share-variantاشتراک‌گذاریmdi-printer
مطالب مشابه
سایر مطالب مرتبط را بخوانید
گفت‌وگو
دیدگاه خود را بیان کنید
انصرافارسال دیدگاهدیدگاه‌های ارزشمند شما 1 دیدگاه
محمد 17 خرداد 1392 - 22:48 ارسال پاسخ
** دکتر جلیلی مظهر پایداری و ایثار **
ستاد ویدئویی مردمی دکتر سعید جلیلی
http://www.resanehha.com/drjalily
اگر افرادی هم ویدئویی شخصی از دکتر دارند می توانند در این سایت آپلود کنند تا دیگران هم استفاده کنند
موفق باشید.