mdi-map-marker صفحه اصلی mdi-chevron-double-left اخبار mdi-chevron-double-left مسئولان برادران مردم هستند بازگشت

مسئولان برادران مردم هستند

دکتر جلیلی در منطقه عین دو گفت دستگاه‌های اجرایی ما نباید طوری باشند که وقتی کشاورز خوزستانی برای انجام کاری مراجعه می‌کند تازه اول بدبختی‌اش باشد.
مدت زمان تقریبی مطالعه:2 دقیقه و 27 ثانیه
mdi-calendar14 خرداد 1392 - 23:12
mdi-eye 1.5K
mdi-comment 4
mdi-text-subjectمطالب

به گزارش سایت حیات طیبه، به نقل از  فارس، دکتر جلیلی دوشنبه شب در سفر به استان خوزستان به منطقه محروم عین دو اهواز رفت و در جمع مردم این منطقه با اشاره به واردات محصولات کشاورزی گفت: 11 میلیارد دلار محصولات کشاورزی از قبیل، گندم، شکر، دانه‌های روغنی و چیزهای دیگر وارد کردیم در صورتی که همه این‌ها را می‌توانیم در خوزستان تولید کنیم چرا نباید این پول‌ها در جیب کشاورزان خوزستانی برود؟

استان خوزستان

استفاده از ظرفیت صیادی

جلیلی افزود: اگر این ارز‌ها را در خوزستان خرج کنیم آن وقت می‌توانیم این استان را به عنوان الگو برای تمام کشور معرفی کنیم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه به ظرفیت‌های موجود در استان خوزستان اشاره کرد و ادامه داد: صیادی نیز یکی از ظرفیت‌هایی است که می‌توان از آن برای اشتغال جوانان عزیز خوزستانی استفاده کرد.

استان خوزستان

مسئولان برادران مردم هستند

وی به تصویب بودجه‌های کشاورزی اشاره کرد و گفت: این بودجه کاملا کنار گذاشته شد در صورتی که می‌شد برای رونق کشاورزی خوزستان استفاده کرد.

این جانباز دفاع مقدس با بیان اینکه بر اساس آموزه‌های قرآنی مسئولان برادران مردم هستند تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی ما نباید طوری باشند که وقتی کشاورز خوزستانی برای انجام کاری مراجعه می‌کند تازه اول بدبختی‌اش باشد.

استان خوزستان

استفاده از استعدادهای جوانان خوزستانی

وی تاکید کرد: چرا گندم وارداتی را با قیمت 1200 تومان به کشور وارد می‌کنیم ولی وقتی می‌خواهیم همین گندم را از کشاورز بخریم قیمت آن 500 تومان می‌شود.

جلیلی اضافه کرد: از استعدادهای همین جوانان خوزستانی مانند دوران دفاع مقدس می‌توان استفاده کرد و مجتمع‌های کشاورزی را در اختیارشان گذاشت تا اشتغالزایی صورت گیرد.

استان خوزستان

مایه افتخار و عزت ایران اسلامی

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ادارات دولتی ما نباید مانع مردم شوند بلکه باید خدماتی را که مردم لازم دارند را به آن‌ها ارائه دهند.

وی متذکر شد: اگر از این ظرفیت‌های موجود استفاده شود خوزستان طوری می‌شود که مایه افتخار و عزت ایران اسلامی خواهد شد‌‌ همان طور که در دوران دفاع مقدس این گونه بوده است.

استان خوزستان

ایجاد حماسه اقتصادی

جلیلی اضافه کرد: خوزستان مشکلات زیادی از جمله آب و گرد و غبار را دارد که برخورداری از آن و رفع مشکلات جز ملزومات اولیه‌ای است که دولت‌ها باید برای مردم این خطه فراهم سازند.

وی گفت: باور من این است که هر کسی را مردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند باید از فردای انتخابات، کلید ایجاد حماسه اقتصادی را بزند.

استان خوزستان

خوزستان مظهر حماسه‌ها

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: باید‌‌ همان طور که در دفاع مقدس حماسه آفرینی شد در 4 سال آینده نیز با استفاده از ظرفیت جوانان و استعدادهای طبیعی موجود در کشور حماسه آفرینی کنیم تا تو دهنی محکمی به دشمنان بزنیم زیرا آن‌ها می‌خواهند با ابزارهای مانند تحریم‌ها ما را از پای در بیاورند.

وی اظهار کرد: امام باور داشت که می‌توان این حیات طیبه را انجام داد و مانند دوران دفاع مقدس ظرفیت‌های موجود را به کار بگیریم که اگر این کار‌ها صورت بگیرد دوباره خوزستان مظهر حماسه‌ها خواهد شد.

جلیلی گفت: با استان خوزستان می‌توان علاوه بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، حماسه فرهنگی نیز ایجاد کرد.

استان خوزستان

پایان
mdi-bookmarkدسته‌بندی: اخبار
لینک کوتاهmdi-share-variantاشتراک‌گذاریmdi-printer
مطالب مشابه
سایر مطالب مرتبط را بخوانید
گفت‌وگو
دیدگاه خود را بیان کنید
انصرافارسال دیدگاهدیدگاه‌های ارزشمند شما 4 دیدگاه
حامیان 14 خرداد 1392 - 23:27 ارسال پاسخ
سلام

حامیان دکتر سعید جلیلیلینک های مرتبط :

پایگاه شهرستان دارالصابرین بم
http://www.velayatmadaran-bam.com

پایگاه شهرستان دارالصابرین بم
http://www.v-bam.ir


انتخابات 92

http://www.velayatmadaran-bam.com/news.php?cat.25


دکتر سعید جلیلی

http://www.velayatmadaran-bam.com/news.php?cat.28


وبلاگ ولایتمداران

http://www.velayatmadaran-bam.com/news.php?cat.22
farshid2002002 15 خرداد 1392 - 07:13 ارسال پاسخ
درود بر دکتر جلیلی

http://cybery-awakening.blogfa.com
رها 15 خرداد 1392 - 18:21 ارسال پاسخ
پس چی شد این ستاد تهران؟باباااا یکی نیست به من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
amin 15 خرداد 1392 - 23:10 ارسال پاسخ
عکس چهارم مربوط به مسجد ارشاد است