mdi-map-marker صفحه اصلی mdi-chevron-double-left اخبار mdi-chevron-double-left باید ظرفیت‌ جوانان کشور از تعلیق خارج شود بازگشت

باید ظرفیت‌ جوانان کشور از تعلیق خارج شود

دکتر جلیلی گفت برای ملت ایران در گام بعدی باید ظرفیت‌های جوانان از حالت تعلیق خارج شود و غنی‌سازی شوند نه غنی‌سازی 5 درصد یا 20 درصد، بلکه باید به غنی‌سازی 100 درصد برسیم.
مدت زمان تقریبی مطالعه:3 دقیقه و 41 ثانیه
mdi-calendar14 خرداد 1392 - 09:56
mdi-eye 1.5K
mdi-comment 10
mdi-text-subjectمطالب

به گزارش سایت حیات طیبه، به نقل از فارس، دکتر جلیلی در جمع اقشار مختلف مردم خوزستان در مسجد ارشاد اهواز، اظهار کرد: امروز در نفت و گاز دومین تولید کننده جهان هستیم این‌ها باید ابزار قدرت ملت باشند نه ابزار تهدید دشمن، نفت باید سرمایه باشد نه منبع درآمد.

اهواز

قطع وابستگی کشور به نفت

این جانباز دفاع مقدس افزود: در بررسی‌هایی که خود غربی‌های انجام دادند تا 10 یا 20 سال آینده ظرفیت نفت به پایان می‌رسد ما باید از نفت به عنوان سرمایه استفاده کنیم نه اینکه درآمد حاصل از آن را خرج کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما تا دو سال پیش بنزین وارد می‌کردیم و این برای ابراز قدرت دشمن وسیله‌ای شده بود چرا باید در کشوری با این همه منابع نفت بنزین وارد شود.

به گفته این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، باید از ظرفیت‌های موجود حداکثر استفاده را ببریم و با هوشمندی وابستگی کشور به نفت را قطع کنیم.

راه‌اندازی سفرهای وزارتخانه‌ای

وی در ادامه به بیان برخی عوامل تورم و گرانی در بازار اشاره کرد و ادامه داد: وقتی پول از کالای تولید شده در بازار بیشتر باشد تورم ایجاد می‌شود ولی اگر با برنامه‌ریزی تولید را بالا ببریم دیگر تورم و گرانی به وجود نمی‌آید.

وی در ادامه به برخی ناهنجاری‌ها اشاره کرد و گفت: در کشور 6 نفر اندازه دو برابر یارانه‌ای که دولت در طول یک ماه به کل مردم ایران پرداخت می‌کند وام گرفته‌اند و با قلدری تمام هم آن را پس نمی‌دهند.

جلیلی سفرهای استانی را گام موثری برای ارتباط دولت با مردم عنوان کرد و افزود: در کنار آن، باید سفرهای وزارت خانه‌ای انجام داد تا جاهایی که باعث می‌شود سوءاستفاده صورت گیرد بسته شود و وزارتخانه را وادار کرد که به سراغ مردم برود و مشکلاتشان را حل کند.

اهواز

جزو 10 کشور بر‌تر هسته‌ای هستیم

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سخنان خود در پاسخ به اعتراض یکی از حاضران در مورد فرار مغز‌ها گفت: کشورهای دیگر علاوه بر برنامه‌ریزی برای نیروی انسانی خود برای افراد خارج از مرزهای جغرافیایی کشور خود نیز برنامه‌ریزی می‌کنند تا آن‌ها را جذب کنند در صورتی که در کشور ما این طور نیست.

وی پیروزی در دفاع مقدس را حاصل جمع شدن ایمان و مردم در کنار هم بیان کرد و افزود: باید به مردم اعتماد کنیم و ایمان و عمل صالح را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

جلیلی مقاومت در انرژی هسته‌ای را رمز پیشرفت در آن عنوان کرد و گفت: هم اکنون سن دانشمندان هسته‌ای ما بین 30 تا 34 سال است و با همین مقاومت توانستیم الان جزو 10 کشور بر‌تر هسته‌ای در دنیا باشیم.

فاصله گرفتن از گفتمان رهبری

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مقامات رسمی آمریکا اعلام کرده‌اند قدرت ایران اندازه قدرت‌های بزرگ جهان است و این جز با مقاومت به وجود نیامد.

وی با بیان اینکه هر جا از گفتمان رهبری فاصله گرفتیم در پیشرفت‌ها متوقف شدیم افزود: سازش، فتنه و جریانات انحرافی نمونه‌هایی از آن هستند.

این جانباز دفاع مقدس تاکید کرد: در گام بعدی ظرفیت‌های جوانان باید از حالت تعلیق خارج شود و غنی‌سازی شوند نه غنی‌سازی 5 درصد یا 20 درصد، بلکه باید به غنی‌سازی 100 درصد برسیم.

نقشه‌های دشمنان برای ضربه زدن به ایران

وی ترس دشمن را از ظرفیت‌های به وجود آمده در جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: دشمن انرژی هسته‌ای را بهانه کرده زیرا آن چیزی که آن‌ها از آن نگران هستند ظرفیت‌هایی مانند شهید شهریاری و شهید علی محمدی هاست.

جلیلی در ادامه به نقشه‌های دشمنان برای ضربه‌زدن به ملت ایران اشاره کرد و گفت: دشمن از بیرون تهدید می‌کند و برخی از درون تردید ایجاد می‌کنند که باید مراقب این نقشه باشیم.

وی با بیان اینکه اکنون ما پشت خیمه دشمن هستیم تاکید کرد: برخی می‌گویند آشتی کنیم مگر ما با دنیا سر جنگ داریم که بخواهیم آشتی کنیم چند کشور هستند که خودشان را جامعه بین الملل می‌دانند و زیاده خواه هستند که ملت ما با مقاومت توانست آن‌ها را به عقب برگرداند.

درسی که جوانان خوزستان به دشمن دادند

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: نباید اجازه داد دشمن به خاک کشور طمع کند و ملت ما را تهدید کند 25 سال است کسی به فکر طمع نیفتاده زیرا جوانان خوزستانی در دفاع مقدس به آن‌ها درسی دادند که فهمیدند از این طریق نمی‌توانند وارد شوند.

وی مقاومت در انرژی هسته‌ای را یک نماد عنوان کرد و گفت: در این موضوع مقاومت کردیم و پیشرفت‌هایی هم دست یافته‌ایم لذا مقاومت رمز پیشرفت ماست و هم اکنون دشمن نه تنها نمی‌تواند به خوزستان چشم طمع داشته باشد بلکه به سرخس نیز نمی‌تواند به چشم طمع نگاه کند.

پایان
mdi-bookmarkدسته‌بندی: اخبار
لینک کوتاهmdi-share-variantاشتراک‌گذاریmdi-printer
مطالب مشابه
سایر مطالب مرتبط را بخوانید
گفت‌وگو
دیدگاه خود را بیان کنید
انصرافارسال دیدگاهدیدگاه‌های ارزشمند شما 10 دیدگاه
سيد 14 خرداد 1392 - 21:53 ارسال پاسخ
سلام امكانش هست صوت اين جلسه رو روي سايت قرار بديد يا اينكه برام ميل كنيد
با تشكر
محمدجواد 14 خرداد 1392 - 11:30 ارسال پاسخ
منظور از این غنی سازی - همونطور که خودتون هم میدونید - غنی سازی اورانیوم که نیست! خوب یه جوری تیتر بزنید که مایه دست آویز دشمن نشه...!
محمد 14 خرداد 1392 - 12:22 ارسال پاسخ
این تیترتون حاشیه سازه
بعد از غنی سازی عبارت " جوانان " را اضافه کنید
با تشکر
____________________________
حیات طیبه: اصلاح شد. تشکر
حبیب 14 خرداد 1392 - 12:50 ارسال پاسخ
لطفا عکس ها را بازنگری کنید ببینید چرا برخی از عکس ها در هر صفحه باز نمی شود
شاهد 14 خرداد 1392 - 14:18 ارسال پاسخ
ُسلام

http://rahdio.ir/post/%D8%A7%D9%82%D8%A7-%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B4-1-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86


یه پادکست خیلی قشنگ حتما رو سای ت بذارین
امین 14 خرداد 1392 - 14:50 ارسال پاسخ
رای من سعید جلیلی

اخلاق آقای جلیلی خیلی شبیه شهید رجائی است.

زنده باد گفتمان اسلام و مقاومت
علی 14 خرداد 1392 - 16:40 ارسال پاسخ
رسانه نیوز حامی داش سعید: http://dtvnews.mihanblog.com/
شرکت در نظر سنجی و پذیرش نویسنده برای وبلاگ
سید هاشمی 14 خرداد 1392 - 18:35 ارسال پاسخ
ای بابا همه جا تیتر زدند جلیلی گفته میخواهیم غنی سازی صددر صد انجام بدهیم
قبلا هم گفتم یک تیم رسانه ای را مامور کنید تخریبها وشایعات را رصد کنند و در اولین فرصت جواب بدهند و جوابیه بفرستندخیلی حساسه
http://jalele1392.blogfa.com/
حامیان 14 خرداد 1392 - 23:24 ارسال پاسخ
سلام

حامیان دکتر سعید جلیلیلینک های مرتبط :

پایگاه شهرستان دارالصابرین بم
http://www.velayatmadaran-bam.com

پایگاه شهرستان دارالصابرین بم
http://www.v-bam.ir


انتخابات 92

http://www.velayatmadaran-bam.com/news.php?cat.25


دکتر سعید جلیلی

http://www.velayatmadaran-bam.com/news.php?cat.28


وبلاگ ولایتمداران

http://www.velayatmadaran-bam.com/news.php?cat.22
delavaar 15 خرداد 1392 - 13:41 ارسال پاسخ
پادکست آقا سعید بدون روتوش 1
"حدود چهارهزار دانلود و نمایش فقط در یک روز..."

کی خستس؟

امشب ساعت 22 قسمت دوم با موضوع اقتصاد مقاومتی

http://rahdio.ir/