گزارش سفر یکروزه دکتر جلیلی به استان چهارمحال و بختیاری Reviewed by Momizat on . بازدید از سد زاینده رود و حوضه آبریز رود کارون در شهرستان کوهرنگ، سخنرانی در جمع فعالان فرهنگی، دیدار با فعالان اقتصادی، زیارت مزار شهدای شهرکرد و دیدار با خانو بازدید از سد زاینده رود و حوضه آبریز رود کارون در شهرستان کوهرنگ، سخنرانی در جمع فعالان فرهنگی، دیدار با فعالان اقتصادی، زیارت مزار شهدای شهرکرد و دیدار با خانو Rating:

گزارش سفر یکروزه دکتر جلیلی به استان چهارمحال و بختیاری

بازدید از سد زاینده رود و حوضه آبریز رود کارون در شهرستان کوهرنگ، سخنرانی در جمع فعالان فرهنگی، دیدار با فعالان اقتصادی، زیارت مزار شهدای شهرکرد و دیدار با خانواده شهید مدافع حرم عزت الله سلیمانی از جمله برنامه های جلیلی در سفر به چهامحال و بختیاری بوده است.

نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی روز گذشته طی سفر یکروزه به استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید از سد زاینده رود و حوضه آبریز رود کارون در شهرستان کوهرنگ، با جمعی از فعالان و کارشناسان حوزه آب این استان دیدار و گفتگو کرد.

همچنین فعالان حوزه آب استان چهارمحال و بختیاری ضمن همراهی جلیلی در بازدید از این دو منطقه، نقطه نظرات کارشناسی خود را پیرامون مسائل این حوزه ارائه نمودند. (گزارش تصویری)

پس از آن نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی در اجتماع بزرگ جوانان انقلابی این استان به سخنرانی پرداخت.‌

جلیلی در این سخنرانی با تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، به نقش جوانان مومن انقلابی در مسئولیت پذیری، انجام کار تمیز فرهنگی در شهر حود و همچنین پیگیری سایه به سایه مسائل انقلاب اشاره کرد.‌


‌‌‌
همچنین پس از پایان سخنرانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، وی به سوالات حاضران پیرامون آینده کشور، انتخابات، چگونگی وحدت درون گفتمانی و همچنین مسئله تحریم نفتی اخیر پاسخ داد.‌‌‌ (گزارش تصویری)

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در نشستی جداگانه با حضور فعالان حوزه کشاورزی، صنعت و معدن، دامداری و خدمات این استان دیدار و گفتگو کرد.

چندی از اساتید دانشگاه های استان، تولیدکنندگان حوزه صنعت، کشاورزی و دامداری نیز در این نشست به ارائه نقطه نظرات خود حول محور کاهش بیکاری در استان چهارمحال و بختیاری و الزامات استفاده بهینه از ظرفیت های اقتصادی این استان سخن گفتند.


‌‌‌
دکتر جلیلی نیز با اشاره به استعداد های اقتصادی استان، لزوم برپایی جلسات مستمر فعالان مردمی این حوزه جهت ارائه راهکار به دستگاه ها را از جمله اقدامات جهت بهبود وضعیت اشتغال در چهارمحال و بختیاری دانست. (گزارش تصویری)
‌‌‌

دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سردار عزت الله سلیمانی و زیارت مزار شهدای شهرکرد از دیگر برنامه دکتر جلیلی در این سفر بود. (گزارش تصویری)

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا