پیشنهاد دکتر جلیلی برای «برجام خوانی» Reviewed by Momizat on . بنده نظراتم درباره برجام را به طور مفصل در شورای عالی امنیت ملی و کمیسیون برجام مجلس (تابستان 94) عرض کردم و همان زمان رسانه‌ای هم شد. اگر برجام توافق خوبی بود بنده نظراتم درباره برجام را به طور مفصل در شورای عالی امنیت ملی و کمیسیون برجام مجلس (تابستان 94) عرض کردم و همان زمان رسانه‌ای هم شد. اگر برجام توافق خوبی بود Rating:

پیشنهاد دکتر جلیلی برای «برجام خوانی»

بنده نظراتم درباره برجام را به طور مفصل در شورای عالی امنیت ملی و کمیسیون برجام مجلس (تابستان ۹۴) عرض کردم و همان زمان رسانه‌ای هم شد. اگر برجام توافق خوبی بود برای پذیرش آن از سوی مقام معظم رهبری، شورای عالی امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی مجموعا ۲۸ شرط به آن نمی‌خورد! پس معلوم می‌شود در این توافق ایرادات و روزنه‌های بزرگی وجود داشت.

اینکه بنده چندبار عرض کردم که باید در دانشگاه‌ها یک دوره «برجام‌خوانی» شروع شود، این را واقعاً به عنوان یک بحث علمی مطرح کردم، نه یک بحث سیاسی. چون برجام یک سند حدوداً ۱۵۹ صفحه‌ای مهم است که تا سالها کشور درگیر آن خواهد بود و لازم است حداقل یک بار بدون حب و بغض خوانده شود تا واقعیت های آن به صورت منطقی و علمی مشخص شود.

?بخشی از سخنرانی در دانشگاه علوم پزشکی همدان/ ۳۰ آذر ۹۵

پیشنهاد ویژه برای «برجام خوانی» در دانشگاه ها و مراکز علمی

? فایل PDF سخنان و اسلایدهای ارائه شده توسط دکتر جلیلی در کمیسیون برجام مجلس نهم درباره بخش تحریم های برجام و قطعنامه ۲۲۳۱

دانلود جزوه به صورت pdf

دانلود اسلایدهای ارائه شده در کمیسیون برجام

انتهای مطلب

دیدگاه ها (۱)

  • مهدی

    سلام دلیلی داشته که در عنوان فایل PDF نوشته شده (برنامه جامع “مشترک اقدام”) و نه برنامه جامع “اقدام مشترک”؟
    آیا برای جلب توجه بیشتر بوده؟ باتشکر

    پاسخ

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا