پیام تسلیت دکتر جلیلی در پی درگذشت حجت الاسلام صدوق Reviewed by Momizat on . ⚫️ حجه الاسلام و المسلمین مسعود صدوق از اساتید برجسته حوزه علمیه و عضو سابق هیات علمی فرهنگستان علوم اسلامی در حادثه تصادف به رحمت ایزدی پیوست. در همین راستا دک ⚫️ حجه الاسلام و المسلمین مسعود صدوق از اساتید برجسته حوزه علمیه و عضو سابق هیات علمی فرهنگستان علوم اسلامی در حادثه تصادف به رحمت ایزدی پیوست. در همین راستا دک Rating:

پیام تسلیت دکتر جلیلی در پی درگذشت حجت الاسلام صدوق

⚫️ حجه الاسلام و المسلمین مسعود صدوق از اساتید برجسته حوزه علمیه و عضو سابق هیات علمی فرهنگستان علوم اسلامی در حادثه تصادف به رحمت ایزدی پیوست.

در همین راستا دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
متن کامل این پیام را ملاحظه میفرمایید:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت فاضل ارجمند مرحوم حجه الاسلام و المسلمین صدوق ضایعه ای تاسف بار برای علاقه مندان به گفتمان انقلاب اسلامی است. بی گمان تلاش خالصانه ایشان در تبیین تمدن نوین اسلامی میراثی گرانقدر برای رهروان این مسیر و ذخیره ای ارزشمند برای آن مرحوم در محضر الهی است.

روحش شاد و با انبیاء و اولیاء و شهدا محشور باد.

سعید جلیلی ۲۶ اسفند ۹۵

 

استاد صدوق با تأسیس موسسه‌ «حسینیه‌ اندیشه» و تلاش‌های مخلصانه و خستگی‌ناپذیر، تطبیق مباحث مرحوم علامه حسینی الهاشمی و انتقال آن به نخبگان حوزه و دانشگاه و مدیران عالی نظام را پی‌گرفت.

وی در اواخر عمر پربرکت خود موفق شد تا بر اساس مبانی استاد خود طرح جامعی برای چگونگی خروج از ساختارهای تمدن غربی و مهندسی جدید برای تحول در ساختارهای نظام جمهوری اسلامی را در دو سطح «وضع مطلوب» و «دوران گذار» تولید و طراحی کند که این دستاورد مبارک در قالب دو کتاب «گفتمان انقلاب اسلامی» و «بررسی تئوری تولید قدرت، ثروت، اطلاع در سبک زندگی غربی و سبک زندگی اسلامی» به رشته تحریر در آمده است.

در ادامه تصاویردیدار دکتر جلیلی با حجت الاسلام صدوق و بازدید از دستاوردهای ایشان در موسسه حسینیه اندیشه را ملاحظه بفرمایید

IMG_7342 IMG_7343 IMG_7359 IMG_7366 IMG_7374 IMG_7381 IMG_7399 IMG_7401 IMG_7404

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا