هنر شهدا این بود که به قله ها نگاه میکردند نه به دامنه ها Reviewed by Momizat on . نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از منطقه جنگی قلاویزان بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی ضمن بازدید از این منطقه گفت: اگر ی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از منطقه جنگی قلاویزان بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی ضمن بازدید از این منطقه گفت: اگر ی Rating:
بازدید دکتر جلیلی از منطقه جنگی قلاویزان 96/1/10

هنر شهدا این بود که به قله ها نگاه میکردند نه به دامنه ها

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از منطقه جنگی قلاویزان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی ضمن بازدید از این منطقه گفت: اگر یک روز ۷۰ شهید در تپه های قلاویزان شهید شدند تا از یک موضع دفاع کنند، امروز قله های بزرگتری پیش روی ماست و عرصه های مبارزه خیلی بزرگتر و وسیع تر شده است که باید از آن دفاع کنیم.

وی افزود: هنر شهدا این بود که به قله ها نگاه میکردند نه به دامنه ها. به همین خاطر میتوانستند قله های بلند را فتح کنند.

جلیلی تصریح کرد: امروز هم اگر در فرهنگ و اقتصاد و سیاست با این نگاه تلاش کنیم، حماسه قلاویزان در این عرصه ها شکل میگیرد.

وی ادامه داد: وقتی امام گفت مهران باید آزاد شود شهدا با تمام وجود تلاش کردند و دهلران را آزاد کردند و امروز اگر رهبری میفرمایند تولید و اشتغال باید شکل بگیرد همه ما باید تلاش کنیم تا قله های تولید و اشتغال را فتح کنیم.

جلیلی در پایان تاکید کرد: در این صورت قله هایی بزرگتر از کله قندی و قلاویزان در عرصه های مختلف اقتصاد فتح خواهد شد و کام ملت را شیرین خواهد کرد.

انتهای مطلب

دیدگاه ها (۲)

 • محمذ

  درود بر دکتر سعید جلیلی

  پاسخ
 • یاور انقلاب

  هنر شهدا این بود که به قله ها نگاه میکردند نه به دامنه ها. به همین خاطر میتوانستند قله های بلند را فتح کنند.
  بزرگترین دشمن انقلاب تفکر ما نمی توانیم هست باید با تفکر ما می توانیم به جنگ آن رفت .

  پاسخ

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا