همه شرایط پیشرفت مهیاست، به شرط حاکمیت تفکر انقلابی Reviewed by Momizat on . دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در راستای سلسله سفرهای استانی دولت سایه به شهرستان اسلامشهر از توابع استان تهران سفر کرد. به گزار دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در راستای سلسله سفرهای استانی دولت سایه به شهرستان اسلامشهر از توابع استان تهران سفر کرد. به گزار Rating:

همه شرایط پیشرفت مهیاست، به شرط حاکمیت تفکر انقلابی

دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در راستای سلسله سفرهای استانی دولت سایه به شهرستان اسلامشهر از توابع استان تهران سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی،وی در قسمتی از سفر یک روزه خود به اسلامشهر ادامه  ضمن حضور در مسجد صاحب الزمان این شهرستان، در جمع نمازگزاران این منطقه گفت: منبع قدرت واقعی کشور همین مردم در همین محلات مانند اسلامشهر هستند که باید قدر آنها دانسته شود.

وی افزود: قدرت واقعی امروز کشور متکی به ایمان و پشتیبانی مردم است و لازمه این امر این است که مسئولین قدر مردم را دانسته و نهایت تلاش برای رفع مشکلات مردم را انجام دهند.

جلیلی خاطرنشان کرد: به دور از سیاسی بازی باید همه مسئولان اولویت خود را شناخت مشکلات واقعی مردم و تلاش برای حل مشکلات آنها قرار دهند زیرا هر مشکلی که از مردم حل شود، به اقتدار جمهوری اسلامی نیز افزوده می شود.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در پایان تاکید کرد: امروز همه شرایط برای پیشرفت را داریم که با تفکر انقلابی این مهم محقق می شود.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا