نشست ویژه دولت سایه برای پیگیری آخرین وضعیت شناسایی پیکر شهدا Reviewed by Momizat on . نشست تخصصی بررسی و پیگیری آخرین وضعیت تشخیص هویت پیکر شهدای دفاع مقدس در دفتر نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع ر نشست تخصصی بررسی و پیگیری آخرین وضعیت تشخیص هویت پیکر شهدای دفاع مقدس در دفتر نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع ر Rating:

نشست ویژه دولت سایه برای پیگیری آخرین وضعیت شناسایی پیکر شهدا

نشست تخصصی بررسی و پیگیری آخرین وضعیت تشخیص هویت پیکر شهدای دفاع مقدس در دفتر نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، در این نشست علاوه بر وی، دکتر محمود تولایی رییس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور، سردار محمد رضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آقای مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید،  سردار شریفی مسئول امور ایثارگران سپاه پاسداران، دکتر علیرضا جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله علیه السلام و خانم فریده اولاد قباد نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

در این نشست دکتر تولایی با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت و تعداد شهدای شناسایی شده، درباره شیوه های علمی شناسایی پیکرهای مطهر شهدا توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه نیز آقایان نقدی، شریفی، ایزدی و خانم اولاد قباد نکاتی را درباره راه حل های تسریع در روند شناسایی پیکرهای شهدا مطرح کردند.

دکتر جلیلی نیز با تاکید بر اینکه بعد از ۳۰ سال از پایان جنگ این توقع به جایی است که وضعیت پیکرهای پاک شهدا مشخص و شناسایی شود، گفت: وظیفه همه نهادهای نظام جمهوری اسلامی است تا با هم افزایی در این باره، انتظار طولانی خانواده های عزیز شهدا را پاسخ دهند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه همه نهادها برای تسریع در این امر اعلام آمادگی کرده اند اظهار امیدواری کرد در یک بازه زمانی قابل قبول، شناسایی پیکرهای شهدا به فرجام برسد تا ان شالله با این کار حداقل وظیفه ای که نسبت به خانواده این عزیزان داریم انجام داده باشیم.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا