میگویند به عقب بر نمیگردیم اما در عمل میخواهند به ۱۴۰ سال قبل در دوره قاجار برگردند Reviewed by Momizat on . سعید جلیلی در جمع پرشور مردم فسا حاضر شد و گفت: ابتدا گفتند برجام آفتاب تابان و بعد گفتند ابر شتابان است، حالا می گویند باغی است که هنوز گلابی های آن نرسیده است سعید جلیلی در جمع پرشور مردم فسا حاضر شد و گفت: ابتدا گفتند برجام آفتاب تابان و بعد گفتند ابر شتابان است، حالا می گویند باغی است که هنوز گلابی های آن نرسیده است Rating:
سخنرانی دکتر جلیلی در شهرستان فسا استان فارس 96/2/27

میگویند به عقب بر نمیگردیم اما در عمل میخواهند به ۱۴۰ سال قبل در دوره قاجار برگردند

سعید جلیلی در جمع پرشور مردم فسا حاضر شد و گفت: ابتدا گفتند برجام آفتاب تابان و بعد گفتند ابر شتابان است، حالا می گویند باغی است که هنوز گلابی های آن نرسیده است!
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: باید گزارش دهید در این ۴ سال از کدام ظرفیت های ملت توانستید استفاده کنید؛ بخش های مختلف کشور در این مدت معطل ماند نگاه به خارجی ها شد و فرصت های بسیار از دست رفت.
وی ادامه داد: این ملت همانطور که حماسه های متعدد آفرید و کارهای بزرگ انجام داد هنوز هم آماده خلق حماسه است اما شما نمی توانید!
جلیلی گفت: امروز باید گزارش عملکرد بدهید تا مردم بر اساس تجربه ۴ سال گذشته تصمیم بگیرند نه بر اساس تهدیدهای موهوم در آینده!
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اگر شما توانمند بودید و بلد بودید برای حل مشکلات مردم اقدامی انجام دهید در این ۴ سال انجام می دادید نه اینکه بعد از این همه مدت دستاوردتان این باشد که اگر رقیب ما پیروز شود در در پیاده روها دیوار می کشد! این حرف بی احترامی به مردم نیست؟
وی ادامه داد: میگویند به عقب بر نمیگردیم اما در عمل میخواهند به ۱۴۰ سال قبل در دوره قاجار برگردند که به طرف خارجی امید داشت.
جلیلی تاکید کرد: شعار ملت ما استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود و کسانی که آزادی ملت را محدود به اجازه دشمن کرده اند نمی توانند امروز مدعی آزادی باشند.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امینت ملی گفت: میگویند اگر ما نباشیم جنگ می شود! مگر چه نسبتی با دشمن دارید که اگر نباشید جنگ می شود؟ اتفاقا امنیت کشور را تفکر انقلابی و مدافعان حرم تامین کرده اند؛ آن وقت عده ای امروز با وقاحت میگویند به این شهدای بزرگوار جسارت می کنند!
جلیلی در پایان تاکید کرد: در مناظره های تلویزیونی با افتخار می گویند که برای حل بحران سوریه از ایران خواسته شده تا در مذاکرات شرکت کند اما از سوی دیگر هوادارانشان به منبع اصلی این قدرت؛ یعنی مدافعان حرم را بی شرمانه زیر سوال میبرند!

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا