لوله سازی اهواز؛ از سنگر جبهه تا سنگر صنعت Reviewed by Momizat on . عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در شرکت لوله‌سازی اهواز ضمن دیدار با اعضای هیئت مدیرهء آن، از خط تولید این کارخانه بازدید کرد. این شرکت تولیدی در زمینه ساخت خ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در شرکت لوله‌سازی اهواز ضمن دیدار با اعضای هیئت مدیرهء آن، از خط تولید این کارخانه بازدید کرد. این شرکت تولیدی در زمینه ساخت خ Rating:

لوله سازی اهواز؛ از سنگر جبهه تا سنگر صنعت

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در شرکت لوله‌سازی اهواز ضمن دیدار با اعضای هیئت مدیرهء آن، از خط تولید این کارخانه بازدید کرد.
این شرکت تولیدی در زمینه ساخت خط لوله انتقال نفت خام و گاز طبیعی فعالیت میکند.


لوله‌سازی اهواز با ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰ هزار تن انواع لوله‌های فولادی، ۴ میلیون متر مربع پوشش خارجی و ظرفیتی بالغ بر ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع پوشش داخلی بعنوان بزرگترین تولیدکنندگان لوله در خاورمیانه، شناخته می‌شود.
پس از تحریم ورق های وارداتی در سال گذشته، متخصصان این شرکت توانستند با ابتکار و تولید داخلی ورق در محیط ترش، زنجیره صنعتی خود را بومی و تکمیل نمایند.
ازجمله مهمترین فعالیت های شرکت لوله سازی اهواز میتوان به ساخت ۵ هزار شاخه لوله ۱۲ متری برای ساخت پل بعثت بر روی رودخانه اروندرود در عملیات ولفجر ۸ سال ۱۳۶۴ اشاره کرد.


همچنین واگذاری لوله هایی به قطر ۵۶ اینچ و به طول ۳ متر برای استفاده در مناطق جنگی به عنوان سنگر، ساخت پیستون های خمپاره ۸۰ و ۶۰ میلیمتری، ساخت قطعات توپ های ۱۲۲ میلی متری، ساخت سنبه برای توپ های ۱۰۶ میلی متری، ساخت پیچ و مهره کولاس دار آرتوپ ۱۳۰ و ۱۲۲ میلیمتری از جمله کارنامه‌ی لوله سازی اهواز در کنار ۲۲ تن از شهدای آن در دوران دفاع مقدس است.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا