عقب نشینی، راه بستن بهانه گیری دشمن نیست Reviewed by Momizat on .   دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ضمن حضور در جمع اهالی محله نظام آباد تهران در مسجد فاطمیه(س) به ایراد سخنرانی پرداخت. به   دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ضمن حضور در جمع اهالی محله نظام آباد تهران در مسجد فاطمیه(س) به ایراد سخنرانی پرداخت. به Rating:
سخنرانی دکتر جلیلی در جمع اهالی محله نظام آباد تهران در مسجد فاطمیه(س)

عقب نشینی، راه بستن بهانه گیری دشمن نیست

 

دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ضمن حضور در جمع اهالی محله نظام آباد تهران در مسجد فاطمیه(س) به ایراد سخنرانی پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی پیرامون لوایح پیوستن به دو کنوانسیون خارجی گفت: عقب نشینی، راه بستن بهانه گیری دشمن نیست. چرا که او جلوتر خواهد آمد. باید بهانه گیری را برای دشمن پرهزینه و او را از این حرکت پشیمان و منصرف کرد. مبتنی بر آموزه های فاطمی نگاه انقلاب به قله هاست و به حداقل ها اکتفا نمی کند.

وی افزود: ادعا میشود این لوایح تصویب شوند تا بهانه های دشمن بیشتر نشود؛ خب حدّ آن چه خواهد بود؟! بهانه های دیگر چه میشود؟! این ادعاها در حالی است که خود آن نهاد هیچ تضمینی در این خصوص نمیدهد و میگوید این کار ها را انجام بدهید تا قدم بعدی خود را اعلام کنیم!

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا