عدم حمایت از شرکت های دانش بنیان به خاطر ضعف قانون نیست، به خاطر رویکرد غلط برخی مسئولان است Reviewed by Momizat on . بسمه تعالی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از سه شرکت دانش بنیان در مشهد بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی،وی از شرکتهای دانش ب بسمه تعالی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از سه شرکت دانش بنیان در مشهد بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی،وی از شرکتهای دانش ب Rating:
بازدید دکتر جلیلی از شرکت های دانش بنیان مشهد 96/6/29

عدم حمایت از شرکت های دانش بنیان به خاطر ضعف قانون نیست، به خاطر رویکرد غلط برخی مسئولان است

بسمه تعالی
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از سه شرکت دانش بنیان در مشهد بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی،وی از شرکتهای دانش بنیان هاپکو، بهپویان و آهار بازدید کرد و با قدردانی از تلاش جوان های انقلابی اظهار داشت: همانگونه که در دفاع مقدس فرماندهان با تغییر رویکرد، بجای گفتن برو به سربازان، با پیش قدم شدن در خط مقدم بیا میگفتند امروز نیز باید تغییری در رویکرد کشور اتفاق بیافتد.

وی خاطر نشان کرد: عدم حمایت برخی مسئولین از شرکت هایی مانند شما به دلیل ضعف در قانون نیست بلکه این رویکرد غلط برخی وزرا یا مسئولان است که موجب میشود شبیه همان کالا از خارج وارد شود.

هم چنین تقوایی مدیرعامل شرکت بهپویان اظهار داشت: این شرکت در زمینه هوشمندسازی فرایندهای پیچیده و تاسیسات زیرساختی کارهای خوب و قابل توجهی انجام داده و با توجه به جدید بودن این فناوری، نیازمند حمایت های بیشتر دولت می باشد.

همچنین جهانی رئیس هیئت مدیره شرکت آهار نیز گفت: شرکت آهار توانسته است با بومی سازی سیستم های کنترل توربین گاز از خروج ارز جلوگیری کند ولی با این حال شرکت های نفتی بازهم ترجیح میدهند از محصولات خارجی استفاده کنند.

وی افزود: ما حتی برای کارفرما تضمین کردیم که محصول آهار قابل رقابت با مشابه خارجی خواهد بود اما آنها ترجیح دادند تا از محصول خارجی استفاده کنند.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا