شهید حججی با شهادت ماندگار خودش، باعث شد تا حجت های بسیاری بر اهل تردید تمام شود Reviewed by Momizat on . بسمه تعالی عصر یکشنبه نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به منزل شهید محسن حججی رفت و با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسمه تعالی عصر یکشنبه نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به منزل شهید محسن حججی رفت و با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Rating:

شهید حججی با شهادت ماندگار خودش، باعث شد تا حجت های بسیاری بر اهل تردید تمام شود

بسمه تعالی

عصر یکشنبه نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به منزل شهید محسن حججی رفت و با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی،وی خطاب به پدر شهید گفت: این شهید پر افتخار حاصل تربیت صحیح خانواده ای چون شما بوده که این مساله جای تبریک دارد.

وی افزود: شهید “حججی” با شهادت ماندگار خودش، باعث شد تا”حجت” های بسیاری بر اهل تردید تمام شود و در زمانه ای که برخی ها نسبت به بعضی از مسایل دچار شک و تردید شده بودند، خون این شهید باعث روشنگری و برطرف شدن تردیدها شد.

جلیلی خطاب به همسر و مادر شهید نیز گفت: بدون تردید امروز شما در نزد ائمه علیه السلام و بویژه حضرت زینب سلام الله علیها جایگاه ویژه ای دارید.

در پایان تاکید کرد: حضور در منزل شهدا بویژه شهید حججی برای امثال بنده یک توفیق و افتخار بزرگ است و از خدا میخواهم تا هیچ گاه مدیون خون شهدا نشویم.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا