سفر یکروزه دکتر جلیلی به استان اصفهان Reviewed by Momizat on . سفر یکروزه نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی به استان اصفهان | ۱۶ بهمن۹۷ دکتر جلیلی صبح سه شنبه به منظور شرکت در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شه سفر یکروزه نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی به استان اصفهان | ۱۶ بهمن۹۷ دکتر جلیلی صبح سه شنبه به منظور شرکت در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شه Rating:

سفر یکروزه دکتر جلیلی به استان اصفهان

سفر یکروزه نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی به استان اصفهان | ۱۶ بهمن۹۷

دکتر جلیلی صبح سه شنبه به منظور شرکت در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شهر شاهین شهر وارد اصفهان شد.

وی پیش از ظهر در دو نشست جداگانه با فعالان حوزه آب و کشاورزی و همچنین فعالان حوزه گردشگری اصفهان دیدار کرد و به مطالبات اصناف مرتبط گوش سپرد. (گزارش تصویری)

پس از آن عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در محل اتاق بازرگانی این شهر با تعدادی از دانشگاهیان، کارآفرینان و فعالان حوزه صنعت گفتگو کرد. (گزارش تصویری)

زیارت مزار شهدای شهر اصفهان نیز از جمله اقدامات او بود.(گزارش تصویری)

همچنین بازدید از شرکت دانش بنیان بهیار صنعت واقع در شهرک علمی-صنعتی اصفهان و تولیدکننده برتر تجهیزات پزشکی و .. از دیگر برنامه های وی بود.(گزارش تصویری)

جلیلی پس از آن با ترک اصفهان در اجتماع پرشور مردم شاهین شهر در مسجد جامع این شهر حضور یافت و به ایراد سخنرانی پیرامون چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.(گزارش تصویری)

وی در پایان نیز با خانواده شهید مدافع حرم محمدجواد قربانی دیدار و گفتگو کرد.(گزارش تصویری)

 

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا