دیدار و گفتگوی دکتر جلیلی با خانواده شهید جواد کاکه جانی از رزمندگان مدافع حرم+تصاویر Reviewed by Momizat on . دکتر جلیلی در پایان سفر خود به استان کردستان، با حضور در منزل شهید جواد کاکه جانی با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد. شهید کاکه جانی از رزمندگان مدافع حرم بو دکتر جلیلی در پایان سفر خود به استان کردستان، با حضور در منزل شهید جواد کاکه جانی با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد. شهید کاکه جانی از رزمندگان مدافع حرم بو Rating:

دیدار و گفتگوی دکتر جلیلی با خانواده شهید جواد کاکه جانی از رزمندگان مدافع حرم+تصاویر

دکتر جلیلی در پایان سفر خود به استان کردستان، با حضور در منزل شهید جواد کاکه جانی با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد. شهید کاکه جانی از رزمندگان مدافع حرم بود که پس از بازگشت از سوریه در درگیری با یکی از گروهک های ترورستی در کردستان به شهادت رسید و از وی یک پسر دو ساله به نام محمد حسین به یادگار مانده است.

انتهای مطلب

دیدگاه ها (۱)

  • مُشتی خاک

    سلام استاد بزرگوارم . خدا قوت . ولادت حضرت عباس ( علیه السّلام ) و روز جانباز رو به شما عزیزتر از جانم تبریک میگم . إن شاء اللّه به حق این اعیاد فوق العاده با عظمت و با برکت ، خدا شما رو برای مولامون آقا امام زمان ( ارواحنا له الفداء ) و آقا ( حفظه اللّه ) حفظ کنه . التماس دعای فرج .

    پاسخ

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا