در عمل تبدیل به گازانبر تهدیدات دشمن برای فشار بیشتر بر مردم شده اید! Reviewed by Momizat on . سعید جلیلی در جمع پرشور مردم سروستان حاضر شد و گفت: چرا باید امروز یک نفر به راحتی بتواند 1000 میلیارد تومان وام بگیرد ولی مردم عادی نتوانند یک وام پنج میلیونی سعید جلیلی در جمع پرشور مردم سروستان حاضر شد و گفت: چرا باید امروز یک نفر به راحتی بتواند 1000 میلیارد تومان وام بگیرد ولی مردم عادی نتوانند یک وام پنج میلیونی Rating:
سخنرانی دکتر جلیلی در شهرستان سروستان استان فارس 96/2/27

در عمل تبدیل به گازانبر تهدیدات دشمن برای فشار بیشتر بر مردم شده اید!

سعید جلیلی در جمع پرشور مردم سروستان حاضر شد و گفت: چرا باید امروز یک نفر به راحتی بتواند ۱۰۰۰ میلیارد تومان وام بگیرد ولی مردم عادی نتوانند یک وام پنج میلیونی دریافت کنند؟

نماینده مقام معطم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: گفتند حتی مشکل آب خوردن مردم نیز باید بواسطه توافق با امریکا حل شود! این حرف جز گستاخ و جری تر شدن دشمن چه فایده ای داشت؟

جلیلی ادامه داد: امروز چه کسی جز شما تهدیدات دشمن را معتبر نشان میدهد؟ در عمل تبدیل به گازانبر تهدیدات دشمن برای فشار بیشتر بر مردم و کشور شده اید!

وی افزود: امروز حرفهای شما جز اینکه به مذاق دشمن خوش بیاید و آنها را به فشار و تحریم بیشتر علیه کشور تشویق کند چه سودی دارد؟

جلیلی در پایان تاکید کرد: اگر اگر امروز میگوییم آقای رییسی اصلح است به این خاطر است که به نجومی بگیران لقب ذخیره نظام را نمیدهد و با آنها برخورد خواهد کرد.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا