حضرت زهرا(س) فرمود عزت در گروه جهاد است Reviewed by Momizat on . دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در راستای سلسله سفرهای استانی دولت سایه به شهرستان اسلامشهر از توابع استان تهران سفر کرد. به گزار دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در راستای سلسله سفرهای استانی دولت سایه به شهرستان اسلامشهر از توابع استان تهران سفر کرد. به گزار Rating:

حضرت زهرا(س) فرمود عزت در گروه جهاد است

دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در راستای سلسله سفرهای استانی دولت سایه به شهرستان اسلامشهر از توابع استان تهران سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی،وی در ادامه سفر یک روزه خود به اسلامشهر در مسجد امام علی النقی علیه السلام اسلامشهر حاضر شد و در جمع عزاداران فاطمی سلام الله علیها گفت: خطبه مشهور حضرت زهرا سلام الله علیها محدود به زمان و مکان خاصی نیست و مخاطب آن همه انسان ها در تمام تاریخ هستند که اگر هر زمان به آن عمل شود آثار و برکات آن ظهور پیدا خواهد کرد.

جلیلی با بیان مصادیقی چون دفاع مقدس و مدافعان حرم، افزود: این فرمایش حضرت زهراست که خدا جهاد را مایه عزت قرار داده است.

وی تاکید کرد: امروز این عزت ملت ما را دشمن نیز دیده و متوجه شده است، اخیرا حتی ترامپ نیز گفت اقتدار ایران قابل تحمل نیست. این عزت چگونه برای ما به دست آمده؟ با عمل به آموزه های فاطمی و کسانی که در عمل به خطبه حضرت عمل کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:حججی ها چرا عزیز شدند؟ چون این فرمایش حضرت را اجابت کردند و دشمن از ادامه همین روند نگران است وگرنه در بین این همه کشور در دنیا اینقدر بر روی مقابله با ایران تمرکز نمی کرد.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا