حرکت هاى جهادى باید بر اساس باور جهادى باشد که هیچ وابستگى حزبى و جناحى نداشته باشد Reviewed by Momizat on . دکتر سعيد جليلى نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از سازمان مردم نهاد باشگاه كشاورزان جوان مشهد در این شهر بازدید کرد و با تعدادى از اعضاى آن به ت دکتر سعيد جليلى نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از سازمان مردم نهاد باشگاه كشاورزان جوان مشهد در این شهر بازدید کرد و با تعدادى از اعضاى آن به ت Rating:
بازدیدو سخنرانی دکتر جلیلی از سازمان مردم نهاد باشگاه كشاورزان جوان مشهد

حرکت هاى جهادى باید بر اساس باور جهادى باشد که هیچ وابستگى حزبى و جناحى نداشته باشد

دکتر سعید جلیلى نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از سازمان مردم نهاد باشگاه کشاورزان جوان مشهد در این شهر بازدید کرد و با تعدادى از اعضاى آن به تبادل نظر پرداخت،
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی اظهارداشت: یکى از تجارب تلخ بسیارى از فعالان حوزه هاى مختلف در کشور ما برگزارى جلسات و سمینارهاى متعدد بــراى یک موضوع با کمترین خروجى بوده وهســت در حالى که درکارهاى خودجوش و جهادى بدون تشریفات همواره شاهد ثمرات بیشترى بوده ایم.

وی افزود: حرکت هاى جهادى باید بر اساس باور جهادى باشد که هیچ وابستگى حزبى و جناحى نداشته باشد.

وى با اشاره به جنگ تحمیلى افزود: در دوران دفاع مقدس به دلیل آنکه همه احساس مسئولیت مى کردند هرکس به اندازه وسع خود کارى را انجام مى داد که به نفع کشور باشد در حال حاضر نیز اگر این روحیه جهادى و احساس مسئولیت در برابر سرنوشت کشور در بدنه جامعه احیا شود مى توانیم به تمام موفقیت ها برسیم.
جلیلى ادامه داد: تمام تلاش استکبار جهانى هم معطوف همین نکته است که نگذارد روحیه جهادى در ایران به نسل بعدى منتقل شود چراکه سال ها پس از جنگ ایران و عراق و زمانى که تصور مى کرد نسل بعدى روحیه نسل رزمندگان جنگ را ندارد به یکباره با جوانانى چون شــهید حججى در سوریه روبه رو شد که تمام معادلات آن ها را به هم زدند.
وى گفــت: در حال حاضر در جبهه اقتصاد مقاومتى هم اگر هر فرد ایرانى به نقش و جایگاه خود پى ببرد و باور داشته باشد که با هر کار کوچکى که در جهت تقویت بنیه اقتصادى خودش ودر نهایت تقویت ملى انجام مى دهد، خواهد توانست نقشه دشمنان را خنثى کند تردید نخواهیم داشت که پیروز خواهیم شد.
لازم به ذکر اســت دراین جلسه اعضاى باشگاه کشــاورزان جوان هم به بیان نکاتى پرداختند که در ادامه به برخى از رئوس مطالب گفته شده اشاره مى کنیم.
یکى از اعضا گفت:تولید در کشور ما مبتنى بر نیازهاى اساسى جامعه نیست ومتأسفانه آمایش سرزمینى بلاتکلیف مانده است و زیرساخت هاى امنیت غذایى فراموش شده وناقص مانده اســت.
یکى دیگر از اعضا از نقص در سیستم زنجیره تولید انتقاد کرد و گفت:تحقیقات بسیارى در این حوزه ها صورت گرفته و راه حل داده شده، اما عملیاتى نمى شود.

عضودیگرى گفت:متأسفانه به دلیل نبود راهبردهاى بلند مدت ونبود مدیریت واحد براى کاهش وابســتگى به خارج امروز در بسیارى از بخش ها با تهدیدات جدى روبه رو هستیم.
به گفته یکى از این افراد، روستا در کشور ما متولى ندارد و مهاجرت بى رویه روستایى ها وتخلیه روستاها چالشى است که باید براى آن چاره اندیشى شود.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا