تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس! Reviewed by Momizat on .   دکتر سعید جلیلی گفت: تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس! ملت ما هیچگاه التماس نکرده است. ملت ما با اقتدار ایستاد و تحریم ها را بی اثر کرد.   دکتر سعید جلیلی گفت: تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس! ملت ما هیچگاه التماس نکرده است. ملت ما با اقتدار ایستاد و تحریم ها را بی اثر کرد. Rating:
سخنرانی دکتر جلیلی در مسجد جامع مشکین دشت استان البرز 95/11/20

تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس!

 

دکتر سعید جلیلی گفت: تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس! ملت ما هیچگاه التماس نکرده است. ملت ما با اقتدار ایستاد و تحریم ها را بی اثر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی شامگاه چهارشنبه ۲۰ بهمن در جمع مردم شهر مشکین دشت استان البرز حضور یافت و به سخنرانی پرداخت.
این استاد دانشگاه با بیان این که اگر دشمن از شما نترسد و نهراسد موجب امنیت بیشتر شما می شود یا اگر بداند با ملتی قوی و قدرتمند روبروست، افزود: آنچه مانع جنگ می شود ترس دشمن از قدرت و مقاومت شماست. راه نجات ملت در مقابله با تحریم ها نترسیدن و اتکا به درون است.
وی افزود: کسانی با تحریم هراسی مکمل حرکت دشمن بودند. این افراد تحریم ها را که باید بی اثر می شد برای دشمن موثر نشان دادند.
دکتر جلیلی اظهار داشت: تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس! ملت ما هیچگاه التماس نکرده است. ملت ما با اقتدار ایستاد و تحریم ها را بی اثر کرد. عزم ملی و وحدت ملی آن است که همه نشان دهند اهرم تحریم هراسی دیگر اثر ندارد.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: کاسبان تحریم هراسی نیز بدانند کسانی که در داخل هم پای دشمن ملت را از تحریم ها می ترساندند نیز بدانند این کاسبی به پایان خود رسیده است.
وی اظهار داشت: با جرات می گویم اتکا به درون با مناسبات صحیح، پویا و فعال با بخش عمده جهان می توان با قدرت و توان بیشتر پیش رفت.
دکتر سعید جلیلی با بیان این که امروز ما در اوج قدرت و توانایی هسیتم و شخصی در مقام ریاست جمهوری امریکا قرار گرفته که عنوان کتاب و مانیفست انتخاباتی اش «امریکای افلیج» بود و مردم امریکا به این شعار رای دادند، افزود: آقای ترامپ که یک ماه پیش امریکا را افلیج می خواند بداند با پیکر فلج نمی تواند رجز بخواند. بهتر است به جای رجزخوانی به مردم امریکا بگوید چگونه امریکای فلج را می خواهد درمان کند. ترامپ مواظب باشد موجود افلیجی را که تحویل گرفته است با رجز خوانی های بیجا به مرگ نکشاند.
دکتر جلیلی اظهار داشت : امروز کشور ما در موقعیتی است که خود امریکایی ها می گویند که بسیاری از مسائل منطقه بدون حضور ایران حل شدنی نیست. دشمنان ۵ سال تمام توانشان را گذاشتند که یکی از کشورهای دوست ما را با تروریزم و جنگ از پا دربیاورند اما نتوانستند.
نماینده رهبری معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی با بیان این که تفکر انقلابی است که امنیت را برای این کشور به ارمغان می آورد، اظهار داشت: تکفر انقلابی بود که با مقاومت جانانه درسی به دشمنان داد که ۲۸ سال است جرات نمی کنند به مرزهای ما نزدیک شوند.
دکتر سعید جلیلی همچنین گفت: تفکر انقلابی است که سایه جنگ را از این کشور دور کرده است. تفکر انقلابی است که اجازه نمی دهد تهدیدها به ما نزدیک شود.
وی افزود : چرا دشمن از تفکر انقلابی می ترسد؟ چون کارآمد است و کشور را مقتدر می کند. برای دشمنی که دنبال ضربه زدن یک کشور است بزرگترین نگرانی رشد پیشرفت و کارآمدی و توانایی یک کشور است. تکفر انقلابی که ۳۰ سال سایه جنگ را از کشور دور کرده می تواند برای همیشه سایه تحریم را از کشور دور کند. دشمنان ما در خارج و پیاده نظام های آنها در داخل بدانند دوران ترساندن مردم از تحریم به پایان رسیده ، همانگونه که دوران ترساندن مردم از جنگ سال ها پیش به پایان رسیده است.

انتهای مطلب

دیدگاه ها (۳)

 • روح الله علی بیگی

  سلام بر جناب آقای دکتر جلیلی
  موفقیت و پیروزی روز افزون شما را از خدواند منان مسئلت داریم . ما مردم مرزنشین کشور حمایت همه جانبه خود را از شما اعلام میداریم .

  پاسخ
 • رضا

  سلام
  ما منتظر یک شخص انقلابی هستیم
  اگر فکرمیکنید توانایی لازم را دارید
  ب خداتوکل کن و آماده انتخابات بشو
  دوستدار انقلابیون تا وقتی ک قدم راست برمیدارند هستیم

  پاسخ
 • امیرحسین

  بسم رب الشهدا و الصدیقین
  با عرض سلام و ادب و احترام ، خدمت جناب اقای دکتر جلیلی
  جناب دکتر واقعا از شما ممنونیم که پاک و مردمی هستید و همواره برای ملت شریف ایران تلاش می کنید .
  ما از شما که یکی از اشخاص گرانقدر و مورد اعتمادمان هستید تشکر کرده و برای شما بهترین توفیقات را از خداوند منان ، مسئلت می نمایم.
  جمعی از اهالی شهر مشکین دشت – استان البرز

  پاسخ

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا