برخی انقلابی ها در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن دچار تعارف شده اند Reviewed by Momizat on . دکتر جلیلی در بخش دیگری از برنامه های سفر خود به استان هرمزگان با جمعی از اهالی رسانه و فرهنگ این استان  دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار ابتدا فعالین فرهنگی و دکتر جلیلی در بخش دیگری از برنامه های سفر خود به استان هرمزگان با جمعی از اهالی رسانه و فرهنگ این استان  دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار ابتدا فعالین فرهنگی و Rating:
دیدا دکتر جلیلی با جمعی از اهالی رسانه و فرهنگ استان هرمزگان

برخی انقلابی ها در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن دچار تعارف شده اند

دکتر جلیلی در بخش دیگری از برنامه های سفر خود به استان هرمزگان با جمعی از اهالی رسانه و فرهنگ این استان  دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا فعالین فرهنگی و رسانه ای استان هرمزگان به بیان دغدغه های خود پرداختند ودر ادامه نیز دکتر جلیلی با بیان اینکه این روزها بسیاری از نیروهای انقلابی دغدغه دارند تا بدانند دقیقا باید چه کاری را انجام دهند، گفت: بسیاری از اوقات حتی کارهای خوبی نیز انجام می شود اما متاسفانه برخی از این کارها اولویت ندارد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: کارهایی که انجام می دهیم نباید صرفا خودمان را راضی کند بلکه باید اولویت جامعه و انجام وظیفه در زمان خود باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنانش گفت: از سوی دیگر نباید دچار انفعال شویم، امروز برخی نیروهای انقلابی در دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دچار تعارف شده اند در حالی که انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار بزرگ و قابل دفاعی دارد که برخی از آنها در برخی کشورهای مدعی نیز دیده نمی شود.

جلیلی گفت: چند ماه قبل در سفر به کردستان به طور اتفاقی وارد یک روستای کوچک صعب العبور با جمعیت ۲۵ خانوار شدم اما آنچه جالب بود وجود گاز کشی در آن روستا بود! بعدا که از مطلعین پرسیدم متوجه شدم ۹۵% روستاهای استان کردستان گازکشی شده است.

وی در پایان تاکید کرد: جریان انقلابی باید در چارچوب قانون و اخلاق پیگیر  و پرچم دار مطالبات مشروع مردم باشد و اجتماعات نیروهای انقلابی باید بستری برای کمک به مسئولین جهت حل مشکلات مردم باشد چرا که با حل مشکلات مردم پیوند آنها با نظام نیز تقویت خواهد شد.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا