برای حل مشکلات مردم باید همه تلاش خود را بکار گیریم Reviewed by Momizat on . دکتر جلیلی در ادامه برنامه های روز دوم سفر خود به استان کردستان با حضور در منطقه حاشیه نشین نای سَر از توابع شهر سنندج به دیدار و گفتگو با مردم این منطقه پرداخت دکتر جلیلی در ادامه برنامه های روز دوم سفر خود به استان کردستان با حضور در منطقه حاشیه نشین نای سَر از توابع شهر سنندج به دیدار و گفتگو با مردم این منطقه پرداخت Rating:
سخنرانی و حضور در منطقه حاشیه نشین نای سَر از توابع شهر سنندج

برای حل مشکلات مردم باید همه تلاش خود را بکار گیریم

دکتر جلیلی در ادامه برنامه های روز دوم سفر خود به استان کردستان با حضور در منطقه حاشیه نشین نای سَر از توابع شهر سنندج به دیدار و گفتگو با مردم این منطقه پرداخت. عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام با حضور در یکی از مساجد اهل سنت این منطقه گفت: بر اساس آیات قرآن کریم پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله از سختی‌‌های مردم در رنج بودند.

 

وی افزود: حضرت علی علیه السلام نیز در نامه معروف خود به مالک اشتر تاکید دارند که یک مسئول در نظام اسلامی باید قلبا نسبت به مردم رحمت و محبت و لطف داشته باشد. لذا سیره نبوی و علوی به ما راه را نشان داده و باید نسبت به مردم مهربان و برای حل مشکلات آنها نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

جلیلی ادامه داد: حضرت زهرا سلام الله نیز در خطبه معروف خود می فرمایند که آنچه میان مردم باعث وحدت و همدلی میشود، «عدالت» است و نمی توان از این شاخصه فاصله گرفت و انتظار داشت همدلی ایجاد شود.

در پایان این دیدار نیز مردم نایسر با بیان مشکلات فرهنگی، اجتماعی و معیشتی شان به دکتر جلیلی از وی خواستند تا صدای آنها را به گوش مسئولین مربوطه برساند.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا