با مدیریت درست می توان جزیره هرمز را به نگین خلیج فارس برای جذب گردشگر تبدیل کرد Reviewed by Momizat on .   در ادامه سفر دکتر جلیلی به استان هرمزگان، وی با حضور در جزیره هرمز در استان هرمزگان با امام جمعه و جمعی از جوانان و مردم انقلابی و اعضای شورای شهر این جز   در ادامه سفر دکتر جلیلی به استان هرمزگان، وی با حضور در جزیره هرمز در استان هرمزگان با امام جمعه و جمعی از جوانان و مردم انقلابی و اعضای شورای شهر این جز Rating:
دیدار دکتر جلیلی با امام جمعه و جمعی از جوانان و مردم انقلابی و اعضای شورای شهر جزیره هرمز

با مدیریت درست می توان جزیره هرمز را به نگین خلیج فارس برای جذب گردشگر تبدیل کرد

 

در ادامه سفر دکتر جلیلی به استان هرمزگان، وی با حضور در جزیره هرمز در استان هرمزگان با امام جمعه و جمعی از جوانان و مردم انقلابی و اعضای شورای شهر این جزیره دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار امام جمعه و مردم هرمز به بیان مشکلات و مزیت های این جزیره پرداختند.

در ادامه نیز دکتر جلیلی گفت: جزیره هرمز علیرغم جمعیت کم، ظرفیت های مادی و معنوی بسیاری دارد، مثلا در زمان جنگ تحمیلی با اینکه این جزیره تنها ۲ هزار نفر جمعیت داشته و از این میزان نیمی از آن نیز زنان و کودکان و سالخوردگان بوده اند اما جمعیت قابل توجهی روانه جبهه شده اند که در نهایت این جزیره ۳۰ شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است.

وی افزود: از سوی دیگر مزیت های نسبی و نعمت های خدادادی کم نظیری در این جزیره وجود دارد که در صورت مدیریت درست می تواند این جزیره را به نگین خلیج فارس و حتی یک مکان ویژه برای گردشگری در سطح دنیا تبدیل کند.

جلیلی اظهار داشت: با مدیریت صحیح می توان با استفاده از توانمندی های بومی و ویژگی های منحصر به فرد جغرافیایی این جزیره، گردشگری را به شکل تخصصی در این جزیره سامان داد و این مساله می تواند کمک قابل توجهی  به اشتغال مردم جزیره هرمز نماید.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا