با تهدید به مردم می گویند به ما رای دهید و بعد مدعی آزادی هستند! Reviewed by Momizat on . سعید جلیلی در جمع پرشور مردم مرودشت حاضر شد و با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت گفت: چرا توان و ظرفیت داخلی را برای اداره کشور نادیده گرفتید؟ وقتی قرارداد ترجیحی سعید جلیلی در جمع پرشور مردم مرودشت حاضر شد و با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت گفت: چرا توان و ظرفیت داخلی را برای اداره کشور نادیده گرفتید؟ وقتی قرارداد ترجیحی Rating:
سخنرانی دکتر جلیلی در شهرستان مرودشت استان فارس 96/2/27

با تهدید به مردم می گویند به ما رای دهید و بعد مدعی آزادی هستند!

سعید جلیلی در جمع پرشور مردم مرودشت حاضر شد و با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت گفت: چرا توان و ظرفیت داخلی را برای اداره کشور نادیده گرفتید؟ وقتی قرارداد ترجیحی با ترکیه منعقد می شود معلوم است که تولید داخلی و اقتصاد کشور تضعیف خواهد شد.

وی افزود: بر اساس آمارهای اعلام شده توسط مسئولان دولت فعلی سالانه حداقل ۱۲ میلیارد دلار کالای قاچاق وارد کشور می‌شود! چرا؟ وقتی خود دولت می‌گوید کارت سوخت لازم نیست، طرح شبنم متوقف شود، کد رهگیری چرا باشد و تمام زمینه‌های شفافیت از بین می‌رود طبیعی است که قاچاق کالا نیز افزوده شود.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: کارت سوخت برای هرکس بد باشد و ضرر داشته باشد برای وزیر نفت که دیگر ضرر ندارد! زیرا با مشخص شدن دقیق آمار سوخت، بهتر میشد آن را مدیریت کرد اما چرا اینقدر برای حذف آن اصرار شد؟ چرا زیرساختهای شفافیت را از بین بردند؟

جلیلی خاطرنشان کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب «فضای آزادی را جمهوری اسلامی به ما داد» اما حالا برخی این موضوع را فراموش کرده و ژست اپوزیسیون می گیرند!

وی افزود: کسانی که امروز می گویند اگر به ما رای ندهید جنگ می شود! یعنی دارند مردم را به رای دادن به خود مجبور می کنند و بعد همین افراد مدعی آزادی هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تصریح کرد: در ایام انتخابات همه ما باید به مثابه یک ستاد باشیم بگونه ای که در حد توان با هر کسی که قصد رای دادن دارد ارتباط بگیریم و درباره آنچه روز جمعه باید تصمیم گیری شود صحبت کنیم.

انتهای مطلب

دیدگاه ها (۱)

  • گمنام

    برنده اصلی انتخابات دکتر سعید جلیلی است که خود را از صحنه رقابت کنار کشید اما با این حال ازهیچ تلاشی برای پیروزی جبهه انقلاب دریغ نکرد.. تو یک قهرمان هستی دکتر جان! از پای ننشین وبه مبارزه ادامه بده …. ای افتخار حزب الله….خداوند شما را از شر شیاطین انس وجن حفظ فرماید ان شاالله!
    بنده به این حال شما وبه این خلوص نیت وتقوا ومردانگی واخلاق شما غبطه میخورم ..برای ماهم دعا کنید خداوند ذره ای از این بصیرت والای شما را به ما هم عنایت فرماید

    پاسخ

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا