بازدید دکتر جلیلی از پردیس شرکتهای دانش بنیان خراسان جنوبی Reviewed by Momizat on . دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ضمن بازدید از پردیس شرکتهای دانش بنیان خراسان جنوبی در  جمع اعضای این شرکتها به ایراد سخنرانی پر دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ضمن بازدید از پردیس شرکتهای دانش بنیان خراسان جنوبی در  جمع اعضای این شرکتها به ایراد سخنرانی پر Rating:

بازدید دکتر جلیلی از پردیس شرکتهای دانش بنیان خراسان جنوبی

دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ضمن بازدید از پردیس شرکتهای دانش بنیان خراسان جنوبی در  جمع اعضای این شرکتها به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی گفت: کار علمی که شما می کنید می تواند به قدرت کشور بیافزاید به همین خاطر است که از نظر من یکی از زرادخانه های قدرت کشور در همین شرکت های دانش بنیان است.

وی افزود: به گفته مقام معظم رهبری برای عقب نماندن و رسیدن به کشورهای پیشرفته باید از راههای میانبر و سریع استفاده کنیم که یکی از بسترهای این کار همین شرکت های دانش بنیان است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هرچقدر شما به مرزهای دانش نزدیکتر شوید و آن را جلو ببرید، شتاب پیشرفت کشور را افزایش می دهید. به حداقل ها در کارهای خود اکتفا نکنید نگاه شما باید به قله ها باشد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ضمن اشاره به ظرفیتهای موجود در کشور گفت: مهمترین سرمایه ای که امروز ما در کشور داریم همین نیروی انسانی مؤمن ، فهیم انقلابی و مسلط به علم است که می تواند چرخهای پیشرفت کشور را به حرکت درآورد.

وی در پایان تاکید کرد: کشور هندوستان ۸۰ میلیارد و پاکستان ۸ میلیارد دلار صادرات در حوزه نرم افزار و IT دارد. چرا ما با چنین نیروی انسانی نتوانستیم از این ظرفیت استفاده کنیم?

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا