بازدید دکتر جلیلی از نمایش محیطی نقطه رهایی Reviewed by Momizat on . دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از نمایش محیطی "نقطه رهایی" دیدن کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی سه‌شنبه یکم آبا دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از نمایش محیطی "نقطه رهایی" دیدن کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی سه‌شنبه یکم آبا Rating:

بازدید دکتر جلیلی از نمایش محیطی نقطه رهایی

دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از نمایش محیطی “نقطه رهایی” دیدن کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، وی سه‌شنبه یکم آبان ماه به تماشای نمایش محیطی نقطه رهایی نشست و از انتقال ارزش‌های دفاع مقدس در قالب این نمایش ابراز خرسندی کرد.

گفتنی است نمایش “نقطه رهایی” روایتی متفاوت از دفاع مقدس است که در آن با نوآوری در نحوه ارائه مضمون و فضاسازی دوران دفاع مقدس، روایتی از حضور یک رزمنده در جبهه‌های دفاع مقدس تصویر می‌شود. در این نمایش سعی شده با استفاده از جلوه‌های ویژه، انفجار، تیراندازی، نور و صدا فضای جبهه‌های جنگ برای بازدیدکنندگان تداعی شود. این نمایش محیطی در ۱۲ بخش گوناگون با حضور بیش از ۶۰ بازیگر در فضایی به وسعت ۱۰ هکتار اجرا می‌شود. اجرای “نقطه رهایی” از ۲۳ مهر ماه آغاز شده و تا دوم آبان ماه هر روز از ساعت ۱۸:۳۰ در چهار نوبت متوالی اجرا می‌شود.

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا