بازدید دکتر جلیلی از بندر امام خمینی(ع) و منطقه ویژه اقتصادی و دیدار با حجت الاسلام موسوی فرد امام جمعه محترم خوزستان Reviewed by Momizat on . بازدید از بندر امام خمینی(ره) و منطقه ویژه اقتصادی دکتر جلیلی در ادامه برنامه سفر به استان خوزستان با حضور در بندر امام خمینی(ره) از این منطقه ویژه اقتصادی بازد بازدید از بندر امام خمینی(ره) و منطقه ویژه اقتصادی دکتر جلیلی در ادامه برنامه سفر به استان خوزستان با حضور در بندر امام خمینی(ره) از این منطقه ویژه اقتصادی بازد Rating:

بازدید دکتر جلیلی از بندر امام خمینی(ع) و منطقه ویژه اقتصادی و دیدار با حجت الاسلام موسوی فرد امام جمعه محترم خوزستان

بازدید از بندر امام خمینی(ره) و منطقه ویژه اقتصادی

دکتر جلیلی در ادامه برنامه سفر به استان خوزستان با حضور در بندر امام خمینی(ره) از این منطقه ویژه اقتصادی بازدید بعمل آورد.

بررسی ظرفیت های تجاری، زیرساخت بنادر و شنیدن نقطه نظرات مدیران سازمان بنادر و کشتیرانی این منطقه از جملهء اهداف این بازدید بود.

 

استفاده حداکثری از ظرفیت بنادر کشور از جمله بندر امام خمینی(ره) جهت رسیدن به نقطه مطلوبِ قطب ترانزیت دریایی منطقه از دیگر موارد مطرح شده بود.

گفتنی است بندر امام خمینی(ره) بواسطه بهره مندی از امکانات حمل و نقل ریلی و زیرساخت های دیگر، محل ترانزیت ۸۰ درصد غله و ۷۰ درصد کالاهای اساسی میباشد.

همچنین در حاشیه این بازدید توضیحاتی درخصوص مشکلات و فرصت های اقتصادی برای مردم شهر سربندر مطرح گردید.

دیدار با حجت الاسلام موسوی فرد، امام جمعه جهادی شهر اهواز

دکتر سعید جلیلی شب گذشته با حضور در منزل حجت الاسلام موسوی فرد، نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه شهر اهواز با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر جلیلی با ستایش روحیه مردمی و جهادی حجت الاسلام موسوی فرد ایشان را مایه برکت برای مردم خوزستان دانست و از پیگیری های مجدانه مطالبات مردمی توسط ایشان قدردانی کرد.

حضور مستمر در شهر ها و محلات، مطالبه پیگیر از مسئولان استانی و کشوری بویژه در سیل اخیر، توجه به رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی مردم استان خوزستان و همچنین ساده زیستی از جمله ویژگی های حجت الاسلام موسوی فرد است که دکتر جلیلی با اشاره به آنها، از ایشان به عنوان الگویی برای سایر مسئولان نام برد.

همچنین حجت الاسلام موسوی فرد با تشریح معضلات مردم از جمله بیکاری، مشکلات آب و فاضلاب، مشکلات بهداشتی و درمانی، کمبود مراکز تفریحی-ورزشی و مسئله محرومیت در استان خوزستان، به توضیح اقدامات و برنامه ها برای بهبود هرچه بیشتر استان پرداخت.

◀️ مشروح اخبار این دیدار متعاقبا منتشر خواهد شد.

 

انتهای مطلب

ارسال دیدگاه

معادله امنیتی *


© پایگـاه اطلاع رسانی دکتر سعید جلیلی 1393

طراحی سایت ف.ا ام البنین (س)
رفتن به بالا